Firma „Konrado-bet” zajmuje się produkcją szamb betonowych już od 2005 roku. Od tego czasu jej przedstawiciele zyskali duże doświadczenie i nauczyli się rozumieć potrzeby swoich klientów.

W ofercie firmy znajdują się tanie szamba betonowe, które produkowane są przy użyciu betonu B-25. Wszystkie produkty są dodatkowo zabezpieczone profesjonalnym zbrojeniem. Działalność przedsiębiorstwa opiera się przede wszystkim na zadowoleniu i potrzebach klientów. W związku z tym zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale również montażem, dzięki któremu nowa, domowa instalacja będzie działać sprawnie i trwale przez wiele lat. Wszystkie zbiorniki są bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznym wyrobami, które wśród coraz szerszego grona odbiorców cieszą się dużą popularnością, zainteresowaniem i uznaniem.

Co wyróżnia firmę „Konrado-bet” od konkurencji?

  • Sprzedawane są tu jedynie zbiorniki na szambo z atestem PZH.
  • Każdy produkt objęty jest kompleksową, dwuletnią gwarancją producenta.
  • Do produkcji wykorzystuje się jedynie najnowsze technologie, które decydują o jakości i trwałości wyrobu.
  • Wszystkie produkty posiadają Aprobatę ITB
  • Firma oferuje konkurencyjne i przyjazne dla klienta ceny oraz niedrogi transport na terenie całej Polski.
  • Wyroby są odporne na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne.
  • Istnieje możliwość posadowienia zbiorników nawet na wodach gruntowych.

Dla firmy „Konrado-bet” najwyższa jakość obsługi to podstawa. Każdy klient jest tu traktowany indywidualnie i wszyscy znajdą tu rozwiązania dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Szamba betonowe to dla wielu osób duży wydatek, związany ze sporymi wyrzeczeniami. Warto więc stawiać na sprawdzoną i renomowaną firmę, dla której praca to również pasja, w której wszyscy się realizują. Warunki współpracy są korzystne dla każdego klienta. Niczyje potrzeby nie zostaną tu zbagatelizowane i to właśnie sprawia, że firma „Konrado-bet” ma ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku. Odpowiedzi na wszystkie pytania Klienci uzyskają po kontakcie telefonicznym.

Close Menu